W minionym roku kolekcja plecaków taktycznych Tasmanian Tiger powiększyła się o nowe modele, dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników – zawsze jednak wyróżniające się wysoką trwałością materiałów i wykonania oraz ergonomiczną, dopracowaną konstrukcją. Przyjrzyj się im bliżej!

TT Base Pack 52 – uniwersalny plecak taktyczny

 

Zacznijmy od podstaw: TT Base Pack 52 to uniwersalny model o szerokich możliwościach konfiguracji, przeznaczony do użytku na misjach o zróżnicowanej charakterystyce. Zakres regulacji pojemności plecaka to aż 11 litrów; zarówno pas biodrowy, jak i górną klapę można odpiąć – nie martwiąc się o bezpieczeństwo zawartości nawet w trudnych warunkach pogodowych, bo rolowane zamknięcie stanowi szczelną barierę przed śniegiem i deszczem.

Możliwości konfiguracji TT Base Pack 52 nie kończą się na jego podstawowym wyposażeniu: jak każdy plecak TT jest kompatybilny z systemem MOLLE, dzięki czemu każdy użytkownik może dowolnie rozszerzać jego funkcjonalność korzystając z dodatkowych akcesoriów.

TT Mil Ops 80+24 – wytrzymały plecak transportowy

 

Plecak TT Mil Ops 80+24 to propozycja na kilkutygodniowe misje w terenie z dużą ilością sprzętu: wytrzymałe materiały i konstrukcja modelu zapewniają nośność na poziomie kilkudziesięciu kilogramów. Anatomicznie wyprofilowany, regulowany w szerokim zakresie system nośny odciąża plecy i chroni kręgosłup przed urazami podczas marszu z dużym ekwipunkiem.

TT Mil Ops 80+24 to model typu toploader z dodatkowym frontowym otwarciem i zdejmowanym panelem między dolną i górną komorą: konstrukcja tego typu umożliwia błyskawiczny dostęp do każdego elementu zawartości plecaka.

Kompaktowe plecaki taktyczne na krótki pobyt w terenie

 

Dla tych, którzy szukają maksimum funkcjonalności w kompaktowej formie, Tasmanian Tiger przygotował w 2022 roku kilka ciekawych opcji. Plecak TT Mil Ops 30 świetnie sprawdza się podczas krótkiego pobytu w terenie oraz rekreacyjnych aktywności: ASG, bushcraft, survival. Niech nie zmyli Was minimalistyczny design modelu: liczne kieszenie, zaczepy i pętle do troczenia sprzętu umożliwiają funkcjonalne rozmieszczenie wyposażenia i szybki dostęp do każdego jego elementu.

Ciekawą alternatywą dla TT Mil Ops jest model TT Companion, nawiązujący designem do plecaków dziennych; za efektowną formą kryje się jednak funkcjonalność w pełni dorównująca tradycyjnym plecakom taktycznym. To kolejny model TT typu toploader; duży wewnętrzny panel z haczykiem i pętlą MOLLE umożliwia praktyczną organizację wyposażenia, a po spakowaniu objętość bagażu można łatwo zredukować za pomocą wewnętrznych pasków kompresyjnych. Plecak posiada również możliwość mocowania pasa biodrowego.

Wszystkie wymienione plecaki taktyczne oraz szeroki wybór komplementarnych akcesoriów dostępne są w sklepie internetowym Tasmanian Tiger. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!